DOMKI Gościniec Pięciu Stawów

Gościniec Pięciu Stawów to komfortowy pensjonat położony na terenie dużej posesji na obrzeżach Ustrzyk Dolnych. W skład obiektu wchodzą cztery stylowe domki z bali. Bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony. Na miejscu Goście mogą wypożyczyć narty, rowery i rowery wodne.

Na terenie posesji znajduje się 5 stawów, łąka, las, ścieżki spacerowe oraz plac zabaw. Goście mają też do dyspozycji siłownię, stół do ping-ponga oraz miejsce na rozpalenie ogniska.

Zimą w pobliżu obiektu dostępne są trasy do uprawiania narciarstwa biegowego. Pensjonat oddalony jest o 2,5 km od wyciągu narciarskiego na Gromadzyniu. W innych porach roku można wypożyczyć kije do nordic walking. Goście mogą korzystać z sauny elektrycznej, drewnianej sauny parowej i ruskiej bani.

Jasne i przestronne pokoje wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i łazienkę z prysznicem.

Pensjonat Gościniec Pięciu Stawów oddalony jest o 3 km od centrum Ustrzyk i o 2,8 km od dworca kolejowego oraz autobusowego w Ustrzykach.

KATEGORIA: Gdzie Spać?

PODKATEGORIA: Pensjonat

ADRES: ul. Jasień 59 , 38-700 Ustrzyki Dolne

TELEFON: 501 322 574

EMAIL: ustrzyki-gosciniec@wp.pl

STRONA WWW: www.ustrzyki-gosciniec.pl

Informacja Turystyczna - Baligród

ul. Plac Wolności 11 , 38-606 Baligród

tel. : +48 13 468 40 04

Cerkiew w Liskowatem

38-700 Liskowate

tel. :

Bankomat Bieszczadzki Bank Spółdzielczy

ul. Bełska 12, 38-700 Ustrzyki Dolne

tel. : brak

Połonina Caryńska z Przełęczy Wyżniańskiej

Przełęcz Wyżniańska

tel. :