Wycieczka Lwów - Ukraina

Rezerwuj Teraz!

SENTYMENTALNY LWÓW - oferta wycieczki zorganizowanej z biurem podróży Eko-Karpaty:


Królewskie miasto, mały Wiedeń, ukraiński Piemont, mały Paryż...Miasto, które stoi na granicy wschodniej i zachodniej cywilizacji, na przecięciu dawnych handlowych dróg, które swoim duchem przywołuje tajemniczą atmosferę średniowiecza. Miasto tętniące życiem, przyciągające amatorów współczesnej kultury i sztuki zabawami i atrakcjami.

Spotkanie z Pilotem i wyjazd w kierunku przejścia granicznego w Medyce. Po przyjeździe do Lwowa spotkamy się z Przewodnikiem lwowskim mówiącym w języku polskim.

Zwiedzanie miasta rozpoczniemy od przejazdu autokarem najstarszymi ulicami Lwowa - Piekarską, Łyczakowską i Gródecką, przy których mieszkali najznamienitsi Polacy. Zwiedzimy Cmentarz Łyczakowski oraz Cmentarz Orląt Lwowskich.

Podczas pieszej części wycieczki przejdziemy pod murami obronnymi miasta, pod pomnik jego założyciela - Króla Danyły oraz pod największy pomnik polskiego wieszcza Adama Mickiewicza. W trakcie zwiedzania zaproponujemy Państwu przerwę obiadową na degustację regionalnej kuchni ukraińskiej w restauracji "Puzata chata".

Następnie zapraszamy na drugą część zwiedzania, podczas której zobaczymy wnętrza Teatr Opery Lwowskiej, Prospekt Swobody, pomnik Tarasa Szewczenki, cudowną figurkę Matki Boskiej, pomnik Adama Mickiewicza, najstarszy hotel na Starym Mieście – Hotel "George". Odwiedzimy również Katedrę Łacińską i Ormiańską. Będąc na Starym Rynku zobaczymy Kościół o. Jezuitów, Ratusz, Aptekę - Muzeum, Pałac Jana III Sobieskiego oraz Czarną Kamienicę.

Następnie przejdziemy na tzw. Wysoki Zamek - kopiec, z którego rozpościera się przepiękna panorama na Lwów. Po zakończeniu zwiedzania z grupą do Państwa dyspozycji pozostaje ok. 40 minut czasu wolnego. Wyjazd ze Lwowa ok. 17.00 - 18.00. Przyjazd do Polski w późnych godzinach wieczornych.

Jako jedyne biuro w Bieszczadach oferujemy Państwu zwiedzanie Lwowa przy użyciu zestawów Tour Guide - bezprzewodowego nadajnika z mikrofonem używanego przez Przewodnika oraz zestawu bezprzewodowych odbiorników ze słuchawkami dla wszystkich uczestników wycieczki, dzięki któremu jakość zwiedzania i percepcja zdecydowanie się poodnosi.

DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH WYCIECZKĘ ORGANIZUJEMY W DOWOLNIE WYBRANYM TERMINIE I Z DOWOLNEGO MIEJSCA JAK RÓWNIEŻ KALKULUJEMY INDYWIDUALNIE.

KATEGORIA: Co robic?

PODKATEGORIA: Wycieczka

ADRES: Ustrzyki Dolne ul.Rynek 19

TELEFON: +48512226481

EMAIL: rezerwacje@eko-karpaty.com

STRONA WWW: www.eko-karpaty.com

Kajaki, łódki, rowery wodne - Cypel

ul. Dworska 26 , 38-610 Polańczyk

tel. : 605 588 467

Hotelik Ustrzycki

ul. 29 Listopada 47 , 38-700 Ustrzyki Dolne

tel. : 693 781 547

Apteka Cefarm 36,6

Dworcowa 2, 38-700 Ustrzyki Dolne

tel. : +48 13 471 18 66

Punkt apteczny Remedium

Lutowiska 83/2, 38-713 Lutowiska

tel. : +48 13 461 00 15